Rüyada altın görmek

Rüyada altın görmek
Rüyada altın görmek
Rüyada altın görmek ile ilgili çok farklı yorumlar yapılabilir. Genel olarak iyiye yorumlanır ve arzulara ulaşmaya, sevince ve neşeye işaret eder. Bu dilek ve arzular maddi yaşamla ilgili olabileceği gibi manevi yaşamınızla ilgili de olabilir.

Rüyada altın görmek ile ilgili diğer yorumlar


Rüyayı gören kişinin hasta olması durumunda, kısa süre içerisinde şifa bulacağı müjdesidir.

Elinizi atacağınız her işte beklediğinizin çok daha üstünde ve çok daha iyi bir şekilde muvaffak olacaksınız. Çevrenizdeki kişilerin takdirini toplayacaksınız. Hatta zengin bile olabilirsiniz.

Rüyada altın görmek ayrıca yakınlarınızla ilgili içinizde duyduğunuz şüphelerin yersizliğine de dikkat çeken bir rüyadır. Karşınızdaki kişilerin samimiyetini ifade eder.

Altın kişiliğin en iyi ve en değerli yönlerine işaret eder. Bir kişi rüyasında altın bulursa, kendindeki bu özellikleri keşfedeceği anlamına gelir.

Altınınız olduğunu ve altınınızı kaybettiğinizi görmeniz, sadık bir dostunuzla aranıza mesafe gireceğini veya bu kişiyi kaybedeceğinizi delalet eder.

Bebek bekleyen hamile bir bayanın rüyada altın görmesi, doğuracağı bebeğin cinsiyetinin kız olmasını temsil etmektedir.

Görülen rüyada toplu olarak yahut bir kaç tane altın dağıttığını görmek, gerçek hayatta da birilerine para yardımında bulunacağınızı ya da borcunuz varsa ödeyeceğinizi simgelemektedir.

Bir şekilde eline geçirdiği altınlarını bir taraflara sakladığını, gizlediğini gören kişinin, başkalarına söylememesi gereken önemli bir bilgiye sahip olacağının habercisidir.

Rüyada toprağı kazarak altın gömdüğüne şahit olmak, bir sırrınız olduğuna ve bunun kimsenin öğrenmesini istemediğinize yorulur.
Rüya Tabirleri