Rüyada erkek bebek görmek

Rüyada erkek bebek görmek
Rüyada erkek bebek görmek
Rüyada bebek görmek müjde ve güzel haberler ile yorumlanan mübarek ve hayırlı bir rüyadır.

Bebek rüyaları rüyada erkek veya kız bebek görülmesine göre farklı şekillerde yorumlanır. Genelde erkek bebek görmek, hayır, saadet ve sevinç ile tabir edilir. Kız bebek görmek ise kadın için hayırlı evlilik, güzel kısmetler ve kısmetli evlatları olması ile yorumlanır.

Rüyada erkek bebek görmek


Rüyada erkek bebek görmek, çok olmasını istediğiniz bir şeyin olacağına işarettir. Bekar bir genç kızın rüyasında erkek bebek görmesi ise hayırlı bir kısmetinin çıkacağına yani evleneceğine işaret eder.

Eğer mesleki hayatı iyi gitmeyen bir kişi rüyasında erkek bebek görür ise, meslek hayatında büyük bir çıkış yaşayacağı yönünde yorumlanır.

Rüyasında erkek bebek gören bir kimse hasta ise iyileşeceği yönünde tabir edilir.

Rüyada bekar bir erkek, erkek bebek görürse evlilik zamanı gelmiş demektir. Rüyada görülen erkek bebek eğer henüz kundakta ise başa gelecek bir belanın kısa bir zaman sonra ortadan kalkacağı yönünde yorumlanır.

Rüyada erkek bebek doğurmak


Rüyada erkek bebek doğurmak çok kısa bir zaman sonra sevinçli bir haber alınacağı yönünde yorumlanır. Rüyada erkek bebek aynı zamanda bozuk işlerin düzeleceğine ve beklenmedik bir anda ele toplu para geçeceğine işaret eder.

Rüyada erkek bebek görmek, İslami rüya tabircilerine göre ise müjde, zafer, erkek için büyük kazanç ve ödül yada hediyedir. Erkek bebek rüyasını bazı tabirciler şöyle yorumlamıştır. “Rüyada erkek bebek görmek, mal, hanım ve birbiri peşi sıra çıkacak çok hayırlara delâlet ve işarettir” demişlerdir. 

Rüyada erkek bebeği ağlarken görmek ise pek iyiye yorumlanmaz. Rüyada bebeğin üstünün kirli olması çok yakın zamanda bir ihanete uğranılacağına işarettir. İhanet edecek kişi de tanıdık ve yakın biri olarak yorumlanır.

Rüya Tabirleri