Rüyada yılan görmek ne demek ?

 

Rüyada yılan görmek ne demek ?
Rüyada yılan görmek ne demek ?
İçerisinde yılan bulunan rüyalar genelde düşmanı işaret etmektedir. Bu düşman genelde kendisini gizler ve sizden yararlanmaya çalışır.

Diğer taraftan ise “Rüyada yılan görmek"” hayra da yorumlanabilir. Maddi durumunuzun güçlenebileceği, ailevi hayatınızda olumlu yönde yenilikler yaşanabileceği, bir çocuk sahibi olunabileceği ya da sonu evlilikle bitecek bir ilişkinin başlayabileceği “rüyada yılan görmek” ile ilgili yapılabilecek olumlu yorumlardır.

Rüyada yılan görmek ile ilgili diğer yorumlar


Rüyada vücudunun herhangi bir yerinden yılan çıktığını görmek aile fertlerinden birinin düşmanlığına işaret eder.

Rüyada ağızdan yılan çıkması kötü süz söyleyerek bundan zarar göreceğinizin göstergesidir.

Rüyada kımıldamayan yılan görmek, bir düşmanınızın farkına varacağınıza ama onun size zarar veremeyeceği anlamına gelir.

Rüyanızda yılan tuttuğunuzu gördüyseniz, hayatta neden korkuyorsanız ondan emin olursunuz.

Rüyada büyük yılan büyük ve güçlü düşmana, küçük yılan zayıf düşmana işaret eder. Büyüklüğünü anlamak için ondan ne kadar korktuğunuzu bir ölçü olarak alabilirsiniz.

Rüyanızda başınızın üzerinde bir yılan gördüyseniz devlet kademesinde itibar sahibi olacaksınız, ya bir memur ya da üst kademeden bir devlet işine gireceksiniz demektir.

Rüyada yılanın kendisiyle konuştuğunu görmek düşmanı ile barışmaya yahut hayır ve menfaate ermeye, huzurlu günlerin yaklaştığına işarettir.

Rüyada yılanı evde görmek düşmanın size kötülük yapacağına yorumlanır. Bu rüya başka bir rivayete göre karı kocanın kavga etmesine işaret eder.
Rüya Yorumları

Rüyada yılan görmek ne demek ? 4.5 5 MRGREY Rüyada yılan görmek ne demek ? İçerisinde yılan bulunan rüyalar genelde düşmanı işaret etmektedir. Bu düşman genelde kendisini gizler...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme