Rüyada at görmek

ruyada siyah at gormek
Rüyada at görmek
Rüyada at görmek, rızkın geniş olmasına ve düşmanına galip gelmeye işaret eder. Ata binmeye layık olmayan bir kimsenin rüyada ata bindiğini görmesi ise izzet ve makam sahibi olmasına işaret eder. Bazen de o kimse için yolculuk meydana çıkar. 

Bir kısrağa bindiğini veya satın aldığını gören kimse bekar ise şerefli bir kadınla evlenir. Eğer kısrağın tayı varsa o kadının bir çocuğu olur. 

Rüyada siyah at görmek – Rüyada kır at görmek 


Rüyada görülen atların rengi de bazen son derece büyük bir öneme sahiptir. Kır at düşmana galip gelmektir. Çünkü Kır at meleklerin atlarındandır. Siyah ata bindiğini gören yolculuk yapar ve o yolculukta malı eksilir. 

Rüyada koşan at görmek 


Rüyada koşan at görmek genellikle bolluk ve malın artması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinde artış yaşanması ve kazancının artması, helal yoldan kazanılan bir servet olarak da tabir edilir. 

Rüyada görülen koşan at eğer uzun ve de sık tüylere sahip ise bu durum nüfusunuzun artacağı ve bulunduğunuz çevrede güç kudret sahibi olacağınızı, aile ve akrabalarınızın çoğalacağını da gösterebilir. 

Rüyada atın kovalaması 


Rüyada at kovalaması iyiye işarettir. Kısmetinizin ayağınıza geleceğine, talihinizin döneceğine işarettir. Rüya sahibinin şanslı bir kimse olduğu şeklinde yorumlanır. Bu kimsenin maddi olarak feraha ereceğinin, dileklerinin, hayallerinin gerçek olacağının alameti olarak değerlendirilir.

İş hayatında yükselme, aşk hayatında iyi gelişmeler, maddi ve manevi isteklerin yerine gelmesi demektir. 

Rüyada attan kaçmak 


İyi bir mevkiye yükseleceğinize kendinizin ya da bir yakınızın devletten veya bir kurumdan herhangi bir kazanç elde edeceğine, hayallerinizin gerçekleşeceğine isteklerinizin olacağına yorumlanır. 

Bazı yorumculara göre de rüyada attan kaçmak üzüntü ve sıkıntıya, menenjit hastalığına yakalanacağınıza, bulunduğunuz konumu kaybedip fakirleşeceğinize ve davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiğine işaret edebilir. Ancak rüya yorumlanırken gören kişinin son zamanlarda yaşadığı olaylar dikkate alınmalıdır. 

Rüyada konuşan at görmek 


Rüyada konuşan at görmek ise rüya sahibinin ayağına beklemediği bir çok fırsatın geleceğini, rahat bir hayat sürdüreceğini ve geleceğinin aydınlık olduğunu gösterir. Konuşan at gören kimsenin hayırlı bir kısmetinin yakında eline geçeceğini de söyleyebiliriz. 

Rüyada evde at görmek 


Rüyada evde at görmek görevinizden azledileceğinize işarettir. Acı ve sıkıntı göreceğinize yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise birine kötü söz söyleyeceğinize veya zina benzeri bir günahla itham edileceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcuları görülen rüya için saygınlık kazanacağınıza, fakat dinden sırt çevirip fasık olacağınıza işarettir.

Rüya Tabirleri