Rüyada kan görmek

ruyada adet kanı gormek
Rüyada kan görmek
Rüyada görülen kan haram mala yahut rüya sahibinin işlediği günaha, kendisi ile günah kazanılacak bir fiile işaret eder. Bundan dolayı kana bulandığını gören kimse mal sahibi olur, haram mal ve büyük günah içinde bulunur. 

Rüyada kendi gömleğinde bilmediği yerden gelmiş bir kan olduğunu görürse o kimse hakkında ilmi olmayan bir yerden yalan bir söz söylenir. 

Gömleğinin kendi kanıyla bulandığını gören kimseye bir hırsız tarafından yalan bir söz söylenir. Eğer kendi gömleğinin aslan veya yırtıcı bir hayvan kanıyla bulandığını gördü ise o kimseye zalim bir kimse yalan bir söz söyler. 

Bazı tabircilere göre ise bir kimse vücudundan kan çıktığını ve yara olduğunu görse o kimseye beden sağlığı ve çok mal gelir. Eğer kaybolmuşsa sağ olarak döner hayır ve sevince nail olur. 

Rüyada kan temizlemek 


Rüyada kan temizlemek iş hayatınızda kariyerinizin düzeleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre ise hasta iseniz şifa bulacağınıza işarettir. 

Olumsuz yorum olarak aileniz ile aranızda bir sorun yaşayacağınıza ve üzüleceğinize işarettir. 

Rüyada adet kanı görmek 


Rüyada adet kanı görmek, temizlenme, yenilenme ve sıkıntılardan kurtulma anlamına gelmektedir. Eğer rüyada adet kanı görürken aynı zamanda da ağlıyorsanız, bir yakınınız da size kötü sözler söylüyorsa bu durum çoğunlukla içinde bulunduğunuz sıkıntıların büyüyebileceğine işaret olabilir. Tam aksine eğer rüyanızda adet kanı görüp de bundan mutlu oluyorsanız, içinde bulunduğunuz sıkıntıların azalacağına, yakın zamanda da son bulacağına yorumlanır.

Rüya Yorumları