Rüyada örümcek görmek

ruyada buyuk orumcek
Rüyada örümcek görmek
Rüyada örümcek görmek dini bütün, dürüst, dini vecibelere düşkün birine ve böyle biriyle yan yana gelmeye işaret eder. 

Eğer örümceği yalnız değil de ağıyla birlikte gördüyseniz bu durum çaresizlik anlamına gelir. 

Hane içinde dolaşan örümcek iyi değildir. Kıtlık ve maddi sorunlar anlamına gelir. 

Rüyada örümcek ağı görmek 


Rüyada örümcek ağı görmek, çok mutlu ve sevinçli bir haber alacağınıza işaret eder. İşlerinizin bir süre bozulacağına ama sonra tekrar düzeleceğine işaret eder. 

Olumsuz yorumlarda ise kötülük düşünen ve düşündüğü ile kalmayan, gözünü kırpmadan kötülük yapan kişilere işaret eder. Rüyada örümcek ağı gören kişinin üzerinde nazar vardır. Rüya sahibi yıldızı alçak biri olduğu için kötü ve art niyetli bakışların her zaman hedefinde olur.


Rüyasında örümcek ağlarını süpürüp attığını görmek ise, fakirlikten ve acizlikten kurtulmaya işarettir. 

Rüyada büyük örümcek görmek 


Büyük ve zehirli bir örümcek görmek, hakkınızda tehlikeli dedikodular yapılacağına veya bir hileye kurban gideceğinize işaret edebilir. 

Rüya sahibi rüyasında görmüş olduğu büyük örümceği tutmuşsa, bütün sıkıntılarından kurtularak ferah ve rahat bir yaşam süreceğine yorumlanır. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin korktuğu bir takım şeylerden emin olacağına ve hayatında yeni bir döneme gireceğine işaret etmektedir. 

Rüyada siyah örümcek görmek 


Rüyada siyah örümcek görmek rüya sahibinin bir derdi olması durumunda söz konusu dertten kurtuluşu simgeler. Rüyada örümcek öldürmek Rüya sahibinin düşmanını yeneceğine, kem gözlere karşı korumaya, kötü kimselerden uzaklaşmaya ve onların artık rüyayı gören kişiye bulaşamayacağına işarettir. 

Rüyada örümcek öldürmek korkudan emin olmaya, sevince dünya ve ahiret saadetine delâlet eder.

ruya-tabirleri