Rüyada Silah görmek

ruyada silah
Rüyada Silah Görmek
Rüyada silah görmek, düşmana galip gelip zafer bulmaya, kuvvete ve hastalıkları def etmeye işaret eder. 

Rüyada silah kuşanmak, kendisi ile hastalık ve dertlerinin giderildiği ilaca, şeytanın şerrinden kendisini muhafaza eden hanıma işaret eder. 

Bir kimse silahlı olduğu halde halkın kendisine baktıklarını görse, halk o kimsenin dedikodu ve gıybetini yapar. 

Eğer bakan halk, ihtiyar kimseler ise onlar o kimsenin dost ve ahbabıdırlar. Bakanlar genç iseler, o kimsenin kötülüğünü isteyen düşmanlarına işaret eder. 

Bir kimse soyularak silahının elinden alındığı görse, devlet ve saltanatının ve kavminin kuvvetsiz ve zayıf olmasına işaret eder. 

Rüyada başkasının elinde silah görmek 


Rüyada başkasının elinde silah görmek, bazı yorumlara göre iyilik, lütuf ve şehitlerin, salih kimselerin kabirlerini ziyaret etmeye işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre ise tevazu ve alçak gönüllüğe, üzüntü, keder ve sıkıntıları gidermeye yorumlanır. 

Bazen önemli bir hastalık geçirmeye de yorumlandığı olmuştur. Ayrıca olumsuz olan bazı yorumlarda da alimlere ve namuslu kadınlara iftira etmeye işarettir. 

Rüyada silahla ateş edildiğini görmek 


Rüyada silahla ateş edildiğini görmek genellikle olumlu yorumlanmıştır. Beklenmedik bir gelişme sonucunda hayallerinin gerçekleşeceği ve hedeflerine ulaşmak için yeni imkanlar çıkabileceği şeklinde yorumlanmıştır. Böylece hayatının istediği yönde ilerlemeye başlayacağı, ayrıca işlerinin açılacağı ve yaşamının güzelleşeceğine işaret eder. 

Rüyada silah taşımak 


Rüyada silah taşımak, rüyayı gören kişinin başına gelebilecek kaza ve belalardan kurtulmasına, uzak bir yerden gelecek misafire, rüyayı gören kişi hasta ise hastalığından şifa bulmasına ve ayrıca darlık ve kıtlıktan kurtulmasına işaret eder.

Ruya-yorumlari