Rüyada anahtar görmek

Ruyada anahtarlık
Rüyada anahtar görmek
Rüyada anahtar görmek, rüya sahibi için yeni bir fırsat anlamına gelmektedir. Ayrıca dini vecibelerin yerine getirilmesi anlamını da içerir. Özellikle elinde bir çok anahtar gören kimse rızık ve ilme nail olmaya, düşmanlara karşı galip gelmeye mazhar olunur. Rüyayı gören kişi elindeki anahtarla bir yeri açabiliyorsa bu durum iyiye, bir yeri kapatıyorsa kötüye dalalettir. 

Rüyasında elinde cennet anahtarı olduğunu gören kimse ibadet ve ilme nail olur ya da miras yoluyla helal mal elde eder. 

Rüyada anahtar aldığını görmek 

Rüyada anahtar aldığını görmek, rüya sahibinin büyük bir servete ve zenginliğe kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada anahtar kaybetmek 

Rüyada anahtar kaybetmek, erkek ve kadın için ayrı anlamları içerir. Kadın için, eşiyle hane içerisinde sorun yaşayacağı; erkek içinse hane değişikliği şeklinde yorumlanır. 

Rüyada anahtar aramak 

Rüyada anahtar aramak, kişinin özel veya iş hayatında kendisine destek olabilecek birisini aradığı anlamını içerir. 

Rüyada anahtar vermek 

Rüyada anahtar vermek, kişinin iş hayatında başarı göstereceğine, maddi açıdan büyük kazançlar elde edeceğine, düşmanlarını yenilgiye uğratacağına dalalet eder. 

Rüyada anahtar bulmak

Rüyada anahtar bulmak, mutlu bir aile ve iş hayatı anlamına gelir. 

Rüyada kırık anahtar görmek

Rüyada kırık anahtar görmek pek hayra yorulmaz. Kapanan kısmete, başarısızlıklara, kişinin birlikteliğinde mutsuzluk yaşayacağı şeklinde yorumlanır. 

Rüyada anahtarlık görmek 

Rüyada anahtarlık görmek, iş hayatında kişinin karşısına çıkan fırsatları kaybedeceğine ancak yine de kişinin bu durum karşısında sakin davranarak başka fırsatlar yakalayacağı şeklinde yorumlanır.