Rüyada diş dökülmesi

 

Rüyada diş görmek
Rüyada diş dökülmesi
Rüyada diş dökülmesinin hem iyi hem de kötü anlamı vardır. İyi anlamı, rüya sahibinin torunlarını görecek kadar çok uzun yıllar yaşayacağı şeklindedir. Kötü anlamı ise, kişinin ilerleyen dönemde bir takım zorluk ve sıkıntılarla karşılaşacağı ya da kişinin uzun yaşayacağı hayatı içerisinde bir çok sıkıntı ve üzüntüyle karşı karşıya kalacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada ağrıyan dişlerin dökülmesi, kişinin bunaldığı sıkıntılı bir durumdan kurtulacağına, çürük dişlerin dökülmesi ise rüya sahibinin düşmanlarının kendisinden uzaklaşıp zarar veremeyeceğine işaret eder. Rüyada sadece üst dişlerin dökülmesi kişinin kısmetinin açılarak işlerinin ilerleyeceğine, alt dişlerinin dökülmesi ise kişinin canını sıkacak bir takım olaylar yaşayacağına işarettir. Rüyada azı dişlerin dökülmesi rüya sahibinin bir takım güçlükler sonrasında büyük başarılar elde edeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada diş kırılması, dişlerin düşmesi

Rüyada dişin kırılması hayra yorulmaz. Kişinin endişeli ve sıkıntılı olaylar yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Veyahut kişinin baba tarafından olan akrabalardan birisi için iyi haberler alınmayacağına rivayet olunur. Rüyada dişlerin düşmesi ise yakın bir kimse hakkında üzüntülü bir haber alınacağı ve rüya sahibinin kendisine yardım etmek isteyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada başkasının dişinin düştüğünü görmek

Rüyada başka birinin dişinin düştüğünü görmek; kişinin hayallerinin gerçekleşeceği, verilen söze sadık olunacağı anlamına gelir. Ayrıca maddi anlamda bereketli olunacağına, sağlıklı, şanslı huzurlu bir hayata işaret eder. Olumsuz olarak yapılan yorumlara göre ise, kişinin üzüntü yaşayacağı bir takım olaylar yaşayacağı şeklindedir. Başka bir yoruma göre de düşman olan fakat kendisini dost olarak gösteren birisini işaret eder.


Rüyada diş dökülmesi 4.5 5 MRGREY Rüyada diş dökülmesi Rüyada diş dökülmesi nin hem iyi hem de kötü anlamı vardır. İyi anlamı, rüya sahibinin torunlarını görecek kadar ço...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme