Rüyada köpek ısırması

ruyada kopek isirmasi
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada köpek ısırması ya da bir köpeğin rüya sahibini tırmaladığı görülürse, o kişinin düşmanından zarar göreceği anlamına gelir. Bazen de rüya sahibinin hastalanacağı şeklinde rivayet olunur. 

Başka bir yoruma göre köpek ısırması, rüya sahibinin sevdiği kişiler tarafından sıkıntılı bir duruma düşürüleceği şeklinde de yorumlanır. Köpeğin sadece havlaması veya ısırmaya yeltenmesi, kişinin yakınında bir düşmana sahip olduğu şeklinde rivayet olunur. 

Rüyada köpek ısırması ve ısırılan yerin kanaması ise, kişinin düşeceği sıkıntılardan son anda vereceği bir kararla kurtulacağı anlamına gelir. 

Rüyada köpek kovalaması 

Rüyada köpek kovalaması, rüya sahibinin hakkında art niyetli kişiler tarafından kötü sözler söyleneceği ve rüya sahibinin bu durum karşısında üzüntü duyacağı anlamını içerir. 

Rüyada köpek uluması

Rüyada köpek uluması, rüya sahibi için bir uyarı niteliğini taşımaktadır. Kişinin aile hayatı içerisinde sıkıntı yaşanacağı şeklinde yorumlanır. 

Rüyada köpeğin arkanızdan gelmesi 

Rüyada bir köpeğin rüya sahibinin arkasından gelmesi, dost görünen bir düşmanının olduğu ve kendisine zarar vermek istediği anlamını içerir.