Rüyada yüzmek

Rüyada yüzmek
Rüyada yüzmek
Rüyada yüzmek, yüzülen suyun rengine göre yorumlanır. Eğer berrak bir suda yüzülüyorsa manevi anlamda tüm sıkıntıların sona ereceği, rahata ve huzura kavuşulacağı, maddi anlamda da büyük kazançlar elde edileceği şeklinde ifade edilir. Eğer yüzülen su bulanık ise bazı olaylar sonrasında hayal kırıklığına uğranılacağı, bir takım kişilerle kırgınlıklar yaşanabileceği, maddi olarak zarara uğranacağı şeklinde yorumlanır. Kişinin dalgalı denizde yüzmesi bazı sorunlarla karşılaşılacağı ancak rüya sahibinin bu sorunlar karşısında yılmadan kendi çabalarıyla zafere ulaşıp sonuç olarak başarıya ulaşacağına dalalettir.

Rüyasında denizde ya da büyük bir su birikintisinde yüzdüğünü gören kimsenin iyi niyetli ve ahlaklı bir insan olduğu rivayet olunur. Rüyada denizde boğulmak hayırla tabir edilmez. Rüyasında havuzda yüzdüğünü gören kimse için yaptığı işlerde maddi olarak küçük kazançlar elde edeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada bir nehirde yüzdüğünü görmek ise kişinin işlerinde yavaş yavaş kazanç elde edeceği anlamına gelir. Rüyada okyanusta yüzmek ise seyahatle yorumlandığı gibi kişinin iş hayatında çok kazançlı gelirler elde edeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada yüzerken balık görmek, iş hayatında bir çok kısmetlerle karşılaşılacağı ve maddi sıkıntıların sona ererek rahata kavuşulacağı anlamına gelir.

Rüyada başkasının yüzdüğünü görmek

Rüyada başkasının yüzdüğünü görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Kişinin bir yakını tarafından gelecek olan bir yardım ile büyük kazançlar elde edileceğine işarettir. Bazı tabircilere göre ise evlilik şeklinde yorumlanır ya da hayırlı evlatları olacağı şeklinde tabir olunur. Eğer suda yüzen kişi aileden biri ise aile içerisinde bir takım sıkıntıların yaşanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada yüzme bilmediği halde yüzmek

Rüyada yüzme bilinmediği halde yüzülmesi rüya sahibinin iş hayatı ile ilgili ilerlemek adına bir takım girişimlerde bulunduğu ve bu konuda bazı ilerlemeler kaydedeceği anlamına gelir. Kişinin vereceği kararların isabetli olacağı ve iş hayatında arzu ettiği şekilde ilerleme kaydedeceği şeklinde yorumlanır. Kişi bu evreler sonrasında refaha ulaşarak rahat bir döneme erecektir.