Rüyada yüzük görmek

Rüyada altın yüzük görmek
Rüyada yüzük görmek
Rüyada yüzük görmek mutlu haberler almaya işaret eder. Yeni bir ev, araba veya hayvan satın almaya, yeni bir çocuğa dalalettir. Rüyayı gören bekar ise zengin biriyle evlenir. Rüya sahibi evli ise işte başarı ve bol para anlamına gelir.

Rüyada altın yüzük taktığını gören kadın ise güzelliğine düşkün olduğuna, erkek ise mal ve parasını idare edemeyeceğine, maddi anlamda sıkıntı yaşayacağına dalalettir.

Rüyada gümüş yüzük takmak, miras veya şans oyunlarından elinize para geçeceğine, malınızın veya paranızın artacağına işaret eder. 

Rüyada bakır yüzük görmek yalancı ve riyakar insanlardan zarar göreceğinize, yaptığınız işlerde dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir. 

Rüyada demir yüzük görmek ise, zor ve sıkıntılı durumlardan sonra rahata erileceği anlamını taşır. 

Rüyada başkasının parmağında yüzük görmek

Rüyada başka birinin parmağında yüzük görmek; güç sahibi olmaya, alın teriyle kazanılan paraya, feraha çıkmaya yorulur.

Rüyada yüzük bulmak

Eğer rüya sahibi evliyse çok yakında bebek haberi alıp sevineceğine dalalettir. Eğer kişi evli değilse, hayırlı bir kısmet bularak kısa zamanda düğün kararı alınacağına rivayet olur. 

Rüyada tek taş yüzük görmek

Rüyasında tek taş yüzük gören kişi bekar ise evlenmek için adım atar. Rüyayı gören kişi evliyse, eşiyle arasındaki sorunların giderileceğine, mutlu bir evlilik sahibi olunacağına dalalettir.