Rüyada abdest aldığını görmek

Rüyada abdest almak
Rüyada abdest almak
Bir kimse rüyasında temiz bir su ile abdest aldığını gördüyse bu rüya o kimsenin gönlünün aydınlığına işarettir. Eğer rüyasında abdest aldığını ve aldığı abdestin tamamlandığını gördüyse keder ve üzüntülerinden kurtulacağı şeklinde yorumlanır. Kişi hasta ise şifasını bulacak, hastalığından kurtulacaktır. Borçlu ise borcunu ödeyerek feraha ulaşacaktır. Bir günah işlediyse günahlarının af olacağı rivayet olunur.

Rüyada abdest alırken abdestinin yarım kaldığını gören kişinin planlamış ya da hayalini kurmuş olduğu işlerin gerçekleşmesine daha vakit olduğuna, bir süre daha çabalaması gerektiğine işaret eder. Eğer kişi abdest almaya niyetlenmiş ancak bazı nedenlerle bir türlü abdest alamadığını gördüyse sahip olduğu değerli bir eşyayı ya da malı kaybedeceğine ancak bir süre sonra tekrar kayıp olan eşyasına ya da malına kavuşacağına işarettir.

Rüyada başka birinin abdest aldığını görmek, rüya sahibinin var olan borçlarını kapatabilmesi için karşısına fırsatlar çıkacağı şeklinde yorumlanır. Kırda veya su kenarında abdest aldığını gören kişi sıkıntı ve dertlerinden kurtulacağı şeklinde yorumlanır. Eğer bir çeşmeden abdest aldığını gördüyse, rızkının bol olacağına işarettir.

Rüyada su dışında başka bir şeyle abdest alınması

Rüyasında su dışında süt, çay, ayran gibi içilebilir bir sıvıyla abdest aldığını gören kişinin borca gireceği şeklinde yorum yapılır. Kişi bu borcu ödemek için bir takım zorluklarla karşı karşıya kalacak ancak üstesinden gelecek şeklinde rivayet olunur. Kişi pis bir su ile abdest aldıyda büyük bir borca gireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada yanlış abdest almak

Rüyada yanlış abdest almak, sıkıntı çekmeden elde edilecek kazanca, rüya sahibinin şansının çok olacağına, bol rızka delalettir. Başka bir yoruma göre ise, bu rüya hayra yorulmaz. Paylaşılan sırların açığa çıkacağına, gizli bir düşmanın olduğuna, sıkıntılı bir durumla karşı karşıya kalınacağına işaret eder.

Rüyada camide abdest aldığını görmek

Rüyada bir camide abdest aldığını görmek, bazı kimselerin hakkınızda güzel şeyler söylediğine işarettir. Bu konuşmalar neticesinde kişinin bu konuşmayı yapanlarla iyi ilişkiler kuracağı, birlikte güzel işler yapacağı şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse için hayırlı bir rüya şeklinde rivayet olunur.