Ruyada armut gormek

Rüyada armut yemek
Rüyada armut görmek
Rüyada armut görmek rüya sahibi için mal veya rızık sahibi olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında armut gören kişinin çok sevineceği, mutlu olacağı şeklinde tabir edilir. Hasta olan bir kimsenin rüyasında armut görmesi iyileşeceğine, hastalığına deva bulacağına işaret eder.

Rüyada zamanında armut görmek kişinin kazancının artacağına, zamanı dışında görmesi sıkıntı ve sorunlarla karşılaşmak şeklinde yorumlanır. Hamile bir kadının rüyasında armut veya armut ağacı görmesi doğacak çocuğunun erkek olacağı anlamına gelir. Bekar bir kızın bu rüyayı görmesi ise evleneceği şeklinde tabir edilir. Rüyasında bir çok armut görüp avuçlamak ise kişinin büyük bir mirasa konacağına dalalettir.

Rüyada armut toplamak

Rüyada armut toplamak mala sahip olmak anlamına gelirken, armut satın almak kişinin bir takım sorunlarla karşılaşacağına işaret eder. Rüyada armut almak ise kişinin yapmayı planladığı bir işi erteleyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada armut yemek

Rüyada armut yemek hayırla yorumlanır. Rüya sahibinin şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine işaret eder. Rüya sahibini bolluk ve bereketli günlerin beklediği, kazancının katlanarak artacağı şeklinde tabir edilir. Mutlu, sağlıklı ve rahat bir hayatın müjdecisidir. Rüyada birisine armut yedirdiğini görmek ise kişinin birine maddi olarak destek olacağı anlamına gelir.

Rüyada armut koparmak

Rüyada armut koparmak kişinin helaliyle kazanç elde edeceği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin kendi emekleriyle, çabalarıyla iş hayatında bir yerlere geleceği ve başarıya ulaşarak getirisi yüksek işlerle meşgul olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada armut ağacına çıkmak

Rüyada armut ağacına çıktığını görmek kişinin hayatındaki sorunlardan kurtulacağına işaret eder. Kişinin gönül ilişkisindeki sorunları çözeceğine, arkadaşlarıyla hoş vakit geçireceğine ya da kazançlı bir işe gireceğine dalalettir. Bir takım tabircilere göre de kişinin emeklerinin karşılığını alacağı bir döneme gireceği şeklinde yorumlanır.