Rüyada çikolata görmek

Rüyada çikolata yemek
Rüyada çikolata görmek
Rüyada çikolata görmek, rüya sahibinin kısa zaman içerisinde karşı cinsle duygusal yakınlaşma yaşayacağı ya da bir davete veya keyifli bir toplantıya katılacağı şeklinde yorumlanır. Kişinin keyfinin yerinde, huzurlu, mutlu bir yaşantısının olduğu şeklinde rivayet edilir.

Başka yorumculara göre ise rüyada çikolata gören kimsenin sindirim sistemi ile ilgili bir sıkıntı yaşayacağı, sağlıkla ilgili küçük bir sorunla yüz yüze geleceği şeklinde yorumlanır. Rüyada çikolata almak kişinin güzel olaylarla karşılaşacağına dalalet eder. Çikolata vermek ise, kişinin hayatında mantık ve duygularını olması gerektiği şekilde kullandığı, mantık ve duygularını birbirine karıştırmadan karar verdiği rivayet edilir.

Rüyada çikolata yemek

Rüyada çikolata yemek; kişinin hayatına duygularıyla yön verdiği, mantığına yer vermediği şeklinde yorumlanır. Kişinin duyguları ve mantığını olması gerektiği yerde olması gerektiği şekilde kullanması için uyarıcı bir rüyadır. Aynı zamanda rüya sahibinin sağlığına dikkat etmesi gerektiği şeklinde de uyarıcıdır. Rüyasında çikolata yediğini gören kimsenin etrafındaki kişiler tarafından sevildiği, sosyal bir hayatı olduğu şeklinde de yorumlanır.

Rüyada çikolata hediye almak

Rüyada kişinin sevgilisinden çikolata hediye alması; kişinin sevgilisi ya da eşi tarafından değer verilmeye, ilgi görmeye, güzel bir aşk yaşandığına yorumlanır. Rüyada eski sevgiliden çikolata hediye alması eski sevgiliyle yaşanan anıların canlanması şeklinde yorumlanır. Kişinin paket veya sepet şeklinde birisinden çikolata hediye alması, rüya sahibinin etrafındaki tanıdığı bir kimse tarafından çok değer verildiği ve vazgeçilmez olduğu şeklinde rivayet edilir.