Rüyada doktor görmek

Rüyada doktor
Rüyada doktor görmek
Rüyada doktor görmek alim bir kimse olarak nitelendirilir. Başka yorumculara göre ise rüyada doktor görmek anne olarak yorumlanır. Aynı zamanda kişinin yüzüne gülen ancak arkasından konuşan, kötü işler çeviren kişi ya da kişiler olduğu anlamına da gelir. Bir takım yorumculara göre de kişinin rakiplerini temsil eder. Rüyada bir kadının doktor görmesi, o kadının sağlık sorunu yaşayacağı şeklinde tabir edilir.

Hasta olan bir kişinin rüyasında doktor görmesi, hastalığından kurtulacağı şeklinde yorumlanır. Doktorun reçete yazması ise kişinin dertlerine şifa bulacağı anlamına gelir. Rüyasında doktor olduğunu gören kimsenin iş hayatında başarılı olup, bir üst makama terfi edeceğine dalalet eder.

Rüyada doktor ile konuşmak

Rüyada doktor ile konuşmak gizli bir konuyu öğrenmek anlamına gelmektedir. Rüyada beyaz önlüklü doktor görmek ise, dargın olunan biriyle barışmak, üzüntü duyulan bir konunun güzel sonuçlanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada doktora muayene olmak

Rüyada doktora muayene olmak, sıkıntılarından kurtulmak için çareler aradığına işaret eder. Rüya sahibinin daha önceden tanıdığı, bildiği ve kendisine güvendiği bir kimseden yardım alarak kendisini üzen bir olay için çözüm önerisi alacağı şeklinde yorumlanır. Kişinin sağlıklı ve refah dolu günlere adım atacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yeşil önlüklü doktor görmesi ise, Allah'a ettiği duaların kabul olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada doktor kıyafeti giymek

Rüyada doktor kıyafeti giymek, kendini doktor görmekle aynı anlama gelir. Kişinin iş hayatında terfi edeceği şeklinde yorumlanır. Şimdiye kadar gösterilen çabaların karşılığının alınacağına, güzel bir makama ulaşılarak hayırlı kazançlar elde edileceğine dalalet eder.

Rüyada doktorun hasta olduğunu söylemesi

Rüyada doktorun hasta olduğunu söylemesi, rüya sahibinin eşiyle arasında maddi sorunlar nedeniyle tartışmalar yaşadığı şeklinde yorumlanır. Bu tartışmaların sona ereceğine dalalet eder. Kişinin aile hayatında maddi sorunlar nedeniyle yaşadığı tartışmaların sona ereceği, hayatında huzurlu günlerin kendisini beklediği şeklinde tabir edilir.