Rüyada hırsızlık yapmak

 

Rüyada hırsız görmek
Rüyada hırsızlık yapmak
Rüyada hırsızlık yapmak, rüya sahibinin çevresinde bulunan kişilere hoş olmayan şeyler söyleyerek onları üzeceğine işaret eder. Başka bir yoruma göre rüya sahibinin yanlış kararlar alarak sıkıntılı bir duruma düşeceğine, bu nedenle yakınındaki kişileri de tehlikeye atacağı şeklinde yorumlanır. Genel anlamda rüyada hırsızlık yapmak pek hayra yorulmaz.

Rüyasında bir şey çaldığını gören kimsenin bir takım art niyetleri olduğu, başkasının rızkına göz diktiği şeklinde rivayet edilir.

Rüyada hırsızlık yapmak ve yakalanmak

Rüyada hırsızlık yapmak ve yakalanmak rüya tabircilerine göre olumlu ve olumsuz olmak üzere iki ayrı şekilde yorumlanır. Bir yoruma göre; kolay kazanılacak paraya, getirisi yüksek olan bir işe, şöhrete veya sevdikleriyle mutlu olmaya işaret eder. Olumsuz olarak yapılan yorumlara göre ise; kişinin üzüleceği bir durumla karşılaşacağı şeklindedir. Zor bir durumla yüzleşmek zorunda kalmaya, rüya sahibi ticaret yapıyorsa zarara uğranacağı şeklinde tabir olunur. Bazı yorumculara göre de kişinin çektiği sıkıntılar sonucunda zafer elde edeceği, bereketli günlerin geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada hırsızlık yapmak ve pişman olmak

Rüyada hırsızlık yapmak ve pişman olmak, rüya sahibinin üzüleceği ve sıkıntılı günler yaşayacağı şeklinde tabir edilir. Kişinin korku duyacağı bir olay yaşayacağı ya da düşman olarak bildiği kişilerle sıkıntılı günler yaşayacağına işarettir. Başka bir yoruma göre de, rüya sahibinin sevdiği insanı üzdüğüne ancak sonrasında kişinin pişman olduğuna, sevdiği kişiyle barışabilmek ve tekrar gönlünü kazanmak için çareler aradığına işaret eder.


Rüyada hırsızlık yapmak 4.5 5 MRGREY Rüyada hırsızlık yapmak Rüyada hırsızlık yapmak , rüya sahibinin çevresinde bulunan kişilere hoş olmayan şeyler söyleyerek onları üzeceğ...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme