Rüyada iğne görmek

Rüyada iğne görmek
Rüyada iğne görmek
Rüyada iğne görmek; bekar bir kimse için evliliğe, maddi sıkıntıda olan biri için güzel ve hayırlı kazançlar anlamına gelir. Rüyada iğne görmek ayrıca sağlık sorunu olan biri için sağlığına kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Başka tabircilere göre de rüyada iğne görmek güç ve başarı şeklinde nitelendirilir.

Rüya sahibinin rüyasında eline iğne alması, dağınık olan hayatının ya da işlerinin toparlanması, düzene sokulması anlamına gelir. Vücudunun bir yerine iğne batması birinden yardım alınacağı, birine iğne sokulması da birine yardım edileceği şeklinde yorumlanır. Değerli taşlardan yapılmış bir iğne görülmesi ise, kişinin iş hayatında yükseleceğine dalalettir. Rüyada toplu iğne görülmesi de dikiş iğnesi görmek ile aynı anlamlara gelir.

Başka tabircilere göre ise rüyada iğne görmek; birbiriyle anlaşan, huzurlu ve mutlu çiftleri temsil eder.

Rüyada iğne ile dikiş dikmek

Rüyada iğne ile dikiş diktiğini görmek kişinin hayatının düzene gireceği şeklinde tabir edilir. Kişinin hayatında huzurlu ve sıkıntılardan uzak günlerin yaklaştığı şeklinde yorumlanır. Rüyada dikiş iğnesinin kırılması, kaybolması, kişinin elinden düşmesi hayırla yorumlanmaz. Rüya sahibinin hayatında ters giden bir takım olayların yaşanacağına dalalet eder.

Rüyada yorgan iğnesi görmek

Kişinin aile içinde bazı sorunlar yaşayacağı, tartışmaların olacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin sağlığı ile ilgili sıkıntılar yaşayabileceği, sağlığına dikkat etmesi gerektiği şeklinde uyarıcı niteliğinde bir rüyadır. Bir başka yoruma göre ise rüyada yorgan iğnesi görmek, kişinin azimli olması ve tembelliğe son vermesi gerektiği şeklindedir.