Rüyada kaplan görmek

Rüyada kaplan
Rüyada kaplan görmek
Rüyada kaplan görmek kibirli, kendini beğenmiş ve zalim bir yöneticiyi temsil eder. Kısacası mevki sahibi bir düşman şeklinde nitelendirilir. Başka yorumcular tarafından ise rüyada görülen kaplan etrafında saygı gören, bilgili bir kimse şeklinde yorumlanırken bazen de kişinin yaptığı hatalarından ders çıkararak doğru yolu bulması gerektiği şeklinde tabir edilir.

Rüyada kaplan avlamak

Rüyada kaplan avlamak rüya sahibi kimse, mevki sahibi birinden yardım alır. Eğer bir kimse rüyasında kendisini bir kaplanın ısırdığını görürse başkaları tarafından kendisine zarar verileceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi kaplana bindiğini görürse rahat bir hayat yaşayacağı şeklinde nitelendirilir. Rüyada kaplan eti yemekse bolluk ve bereket anlamına gelir, kişinin beklemediği miktarda mal sahibi olacağı şeklinde yorumlanır. Bir takım yorumculara göre de bir kaplana binmek veya kaplanı tutmak rakibine galip gelmek şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin kendi evinde kaplan görmesi hayra yorulmaz, hanesinin güçlü bir düşman tarafından saldırıya uğrayacağına dalalettir.

Rüyada beyaz kaplan görmek

Rüyada beyaz kaplan görmek, kişinin başarılı ve iyi huylu bir kimseyle kazançlı bir iş ortaklığı yapacağına işaret eder. Rüyada kafeste kaplan görmek ise, sürekli hata yapan birisine ders olması için kendisini yalnız bırakacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada kaplan sevmek

Kişinin rüyasında yetişkin bir kaplan sevmesi, rüya sahibinin etrafı tarafından korkulan, sert mizaçlı biriyle yakınlaşacağı, aralarında güzel bir dostluk kurulacağına işaret eder. Rüya sahibinin yavru bir kaplanı sevmesi ise, iş tecrübesi olmayan birine destek olarak onu eğiteceği, başarılı bir kişi olma yolunda kendisine destek olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada kaplan sürüsü görmek

Rüyada kaplan sürüsü görmek rüya sahibinin etrafında bilgili ve azimli rakiplerinin olduğuna işaret eder. Rüyada kaplan sürüsünün saldırısına uğramak kişinin rakiplerinin güç birliği yaptığına, kaplan sürüsünün saldırıya uğraması ise bu kişilerin birbirine düşeceğine dalalettir. Kaplan sürüsünü dağıtmak ise kişinin rakiplerini bozguna uğratması şeklinde yorumlanır.

Rüyada kaplan beslediğini görmek

Rüyada kaplan beslemek rüya sahibinin zor bir işi başarmak için azmedeceğine, yaralı olan bir kaplanı beslemek ise kişinin büyük bir hayır işleyeceği ve dua alacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada hasta olan bir kaplan beslemek, başkalarının önemsemediği sosyal bir konuyu rüya sahibinin önemseyerek, herkesin takdirini kazanacak şekilde fayda sağlayacağına işaret eder.