Rüyada kertenkele görmek

kertenkele görmek
Rüyada kertenkele görmek
Rüyada kertenkele görmek rüya sahibi için hastalıkla yorumlanır. Bir başka yoruma göre de kertenkele dedikodu yapan, arada laf taşıyan, , kötü niyetli bir kişi anlamına gelir. Rüya sahibinin bu tür kötü bir kimse ile karşılaşacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyasında evine kertenkele girdiğinin görülmesi kişinin hane içinde bir düşmanı olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin evine giren kertenkeleyi dışarı atması ise hane içindeki düşmanlarını uzaklaştıracağı ve zarar vermesine izin vermeyeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin kertenkelenin bir böcek yediğini görmesi ise hayırla yorumlanır ve kişinin tüm sıkıntı ve kederlerinden kurtulacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada kertenkele ısırması

Rüyasında kendisini bir kertenkelenin ısırdığını gören kişinin bir düşmanı olduğu şeklinde yorumlanır. Bu rüya kişi için uyarıcı bir rüyadır. Rüyada kertenkele ısırması rüya sahibinin etrafında bir düşmanı olduğu ve bu düşmanın dost mu düşman mı olduğu belli olmayan bir kişiliğe sahip olduğu şeklinde yorum yapılır. Bu düşman her an rüya sahibine zarar verebilecek potansiyele sahip olduğu için dikkat edilmesi gerekir.

Rüyada kertenkele öldürmek

Rüya sahibinin rüyada kertenkele öldürmesi hayırla yorumlanır. Kişinin arabozucu, dedikodu yapan bir düşmanının olduğuna ve rüya sahibinin bu düşmandan kurtulacağına işaret eder. Rüyada kendi evinde kertenkele öldürülmesi ise, rüya sahibinin hane içinde düşmanlarının olduğu fakat kendisine ve ailesine zarar vermeden bu düşmandan kurtulacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada kertenkele yakalamak

Rüyada kertenkele yakalamak hayırla yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceği şeklinde tabir edilir. Kişinin iş hayatında başarılar elde edip, kazancının bol olacağına işaret eder. Kişinin mal sahibi olacağı, bol ve bereketli bir hayat süreceği şeklinde yorumlanır.