Rüyada kiraz görmek

Rüyada kiraz yemek
Rüyada kiraz görmek
Rüyada kiraz görmek güzel ve hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Kişinin gerçekleşmesini istediği şeylerin gerçekleşeceği, hasta ise hastalığına şifa bulacağına, güzel haberler alınacağına dalalettir. Başka bir yoruma göre de rüyada kiraz görmek kişinin iş hayatında başarılı olacağı şeklinde rivayet edilir. Rüyada görülen sarı kiraz bereketli kazançlara, beyaz kiraz ise maddi sıkıntıların sona ereceğine işaret eder.

Kişinin mevsiminde kiraz görmesi ise güzel bir kısmet şeklinde yorumlanır. Genç bir kızın rüyasında güzel renkli bir çift kiraz görmesi sevdiği kişiden evlenme teklifi alacağına işarettir. Aynı rüyayı evli bir kadının görmesi ikiz çocuklarının olacağı şeklinde rivayet edilir. Rüyada kiraz ağacı görmek ise, rüya sahibini ailesi ile birlikte mutlu günlerin beklediği şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen çürümüş kiraz tartışma yaşanacağına, kurtlanmış kiraz görmekse kişinin iyi sonuçlanmasını beklediği bir olayın maalesef kötü sonuçlanacağı şeklinde rivayet edilir.

Rüyada kiraz yemek

Rüyada kiraz yemek, kişinin olmasını istediği bir şeyin olacağı, sıkıntılardan kurtulup refaha erileceği şeklinde yorumlanır. Rüyada kiraz ağacına çıkıp kiraz yemek ise rüya sahibinin helal yolla büyük kazançlar elde edeceği, sağlık ve mutluluk içinde olacağı şeklinde rivayet edilir. Eğer evli bir kadın rüyasında kiraz gördüyse çocuğu olacağına dalalettir.

Rüyada kiraz ikram edilmesi

Rüyada kiraz ikram edilmesi, rüya sahibinin mutlu olacağı, sevineceği bir olay yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibine sunulacak güzel bir imkan ya da rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntılı bir durumdan tanıdığı kişiler tarafından yardım görerek kurtulacağı şeklinde rivayet edilir.