Rüyada kuzu görmek

Rüyada kuzu görmek
Rüyada kuzu görmek
Rüyada kuzu görmek hayırla yorumlanır. Rüya sahibinin hayallerine kavuşacağı, aile hayatında huzurlu ve mutlu olacağı şeklinde yorumlanır. Kişinin anne ve babası için hayırlı bir evlat olduğu, doğacak olan çocuklarının da ailesine bağlı bir kişi olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyasında kuzu gören kişi aynı zamanda çevresi tarafından sevilen, güzel arkadaşlıklar edinmiş vefalı bir kişi olarak nitelendirilir. Hamile olan birisi için rüyasında kuzu görmesi hayırlı bir erkek evlada sahip olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada kişiye kuzu hediye edilmesi ya da bağışlanması da o işinin iyi huylu bir evlada sahip olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada beyaz ya da siyah kuzu görmek

Rüyada beyaz renkli bir kuzu görülmesi kişinin müjdeli bir haber alacağına işaret eder. Rüyada görülen siyah renkli kuzu ise acele alınacak bir haber anlamına gelir. Siyah ve beyaz karışık renkte kuzu görmek, kişinin sevdiklerinden alacağı bir haber anlamına gelir. Rüyada kuzu sevmek ise kişinin çocuklarından iyi yönde bir haber alacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada kuzu eti yemek rüya sahibinin kederli bir haber alacağı şeklinde tabir olunur.

Rüyada kuzu satın almak

Rüyada kuzu satın almak rüya sahibinin sevineceğine işaret eder. Kişinin işlerinin yolunda gideceğine, kazançlı girişimlerde bulunarak gelirinin artacağına yorumlanır. Başka tabircilere göre ise rüyada kuzu satın almak, rüya sahibinin bir çok başarısız girişimlerinin sonunda başarıya ulaşacağı bir işe işarettir.

Rüyada ikiz kuzu görmek

Rüyada ikiz kuzu görmek mal sahibi olmaya ya da kişinin düşmanına galip gelmesine işaret eder. Bazı tabircilere göre ise rüyasında ikiz kuzu gören bekar bir kimsenin nişanlanacağı ya da evleneceği şeklinde yorumlanır. Bir başka yorum ise olumsuz yöndedir ve rüya sahibinin hoş olmayan bir takım sözler işiteceği, canının sıkılacağı yönündedir.