Rüyada mısır görmek

Rüyada mısır yemek
Rüyada mısır görmek
Rüyada mısır görmek genel anlamda bolluk, bereket ve helal kazanç anlamına gelir. Rüya sahibinin iş hayatında başarılar elde edeceği, hayalini kurduğu başarılara kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi bekar bir kız ise, yakın zamanda hayırlı bir kısmetle karşılaşacağı, evlilik planları yapacağı şeklinde rivayet edilir.

Rüyada sarı renkli mısır görmek hastalıkla yorumlanır. Rüya sahibinin hastalanacağı, bu nedenle sıkıntılı günler yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada mısırı koçanıyla birlikte görmek ise maddi anlamda kayıplar yaşanacağına delalet eder. Rüyada közlenmiş mısır görmek; bolluk, bereket, çaba sarf edilerek elde edilecek kazanca, sıkıntıların sonunda refaha ermek şeklinde yorumlanır.

Rüyada mısır yemek

Rüyada mısır yemek, bereketli, bol kazançlı günler yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yaptığı işte hayal bile edemediği şekilde kazançlar elde edeceği ya da ticarete atılarak bol gelirli bir işe sahip olacağı rivayet olunur. Rüya sahibinin dertlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına işarettir.

Rüyada patlamış mısır görmek

Rüyada patlamış mısır görmek, daha önce yaşanmış olan bir dargınlığın araya girecek iyi niyetli biri tarafından sona erdirilerek her iki taraf için mutlu sonuçlanacağı şeklinde yorumlanır. Ayrıca kötüye giden bir iş söz konusu ise iyiye doğru gideceği, yardıma muhtaç olan kimselere yardım edileceği, bu sayede o kişilerden hayır duası alınacağı rivayet edilir.

Rüyada mısır ektiğini görmek

Rüyada mısır ektiğini görmek, hayırlı bol kazançlı bir iş şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yeni bir işe gireceği ya da yeni bir iş kuracağı ve bu sayede bol kazanç elde edeceğine işaret eder. Başka bir yoruma göre de hayırlı bir evlada sahip olunacağı şeklinde yorumlanır. Mısır ekmek ve satmak, kaybedilen bir iş veya kariyer için büyük emek sarf edilerek çabaların karşılığının alınacağına delalet eder.