Rüyada muz görmek

Rüyada muz yemek
Rüyada muz görmek
Rüyada muz görmek; hamileliğe, daha önce vefat etmiş birinin kabrine veya hapis yatan birine dalalettir. Ayrıca hoş sohbet ve güzel ahlaklı birine, saklı olan bir mala, manevi hayatı güçlü inançlı bir kimseye de işaret eder. Ticaretle uğraşan birinin rüyasında muz görmesi mal olarak yorumlanır.

Rüyada yeşil muz görmek kişinin dertlerinden kurtulacağına, başarılarının ardından yüksek kazançlara sahip olacağına dalalettir. Rüyasında kararmış muz gören kişinin kendi hatalarının farkına vararak hayatına temiz bir sayfa açacağı ve başarılı bir hayata adım atacağı şeklinde yorum yapılır.

Rüyada muz ağacı görülmesi

Rüyada muz ağacı görülmesi ise, mal mülk sahibi zengin biri şeklinde yorumlanır. Bir başka yoruma göre ise etrafındaki kişilere yararı dokunan, çok yönlü bir kişi olarak tabir edilir. Olumsuz olarak yapılan tabirlere göre de rüyada muz ağacı görmek; evlilik için yanlış tercih yapılabileceğine, evli olanlar için eşiyle arasında sorun yaşanacağına dalalettir. Kendi evinde muz ağacı görülmesi ve bu muz ağacının üzerinde bir tek meyve görülmesi ise rüya sahibinin bir erkek evlada sahip olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada muz yemek

Rüyada muz yemek zengin ve aynı zamanda etrafına yardım etmeyi seven birine işaret eder. Aynı zamanda mevsiminde muz yediğini gören bekar bir kimse için zengin, malı mülkü olan birisiyle evlilik anlamına gelir. Bu evliliğin hayırlı ve bol bereketli olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada muz toplamak

Rüyada muz toplamak kişinin zahmetle emek vererek elde edeceği başarı ve sonrasında gelecek olan bol kazançla tabir edilir. Sıkıntılardan kurtulup rahata ermeye, zorlukla kavuşulan mal veya paraya işaret eder. Ayrıca hayırlı bir evlat veya rüya sahibinin şansının bol olacağı şeklinde de yorumlanır.