Rüyada nar görmek

Rüyada nar yemek
Rüyada nar görmek
Rüyada nar görmek genel olarak hayırlıdır. Bekar bir kimsenin rüyasında nar görmesi evlilikle yorumlanır, evli bir kimsenin rüyasında nar görmesi ise çocuk sahibi olmak şeklinde tabir edilir. Mevsiminde görülen nar hayırlı mal ve kazanç olarak nitelendirilir.

Rüyada görülen nar kırmızı ise rüya sahibinin eline geçecek altına, beyaz ise eline geçecek gümüşe yorumlanır. Kişinin nar ayıkladığını görmesi ise büyük kazançlara dalalet eder.

Rüyada nar bahçesi görmek

Rüyada nar bahçesi görmek, kişinin bolluk ve servet içinde bir hayat süreceği şeklinde yorumlanır. Kısmetli bir kişi olduğu, şansının bol olacağı tabir olunur.

Rüyada nar yemek

Rüyada ekşi nar yemek, eğer kişi ekşiyi seviyorsa mal sahibi olacağına ya da malı mülkü olan için servetinin daha da artacağına işaret eder. Ekşiyi sevmeyen birisi için rüyasında ekşi nar yemesi keder ve üzüntü şeklinde rivayet eder. Rüyada yenen nar tatlı ise bekar biri için maddi durumu iyi olan birisiyle evlilik şeklinde yorumlanır. Rüyada narın kabuğunu yediğini gören kişi hasta ise hastalığına şifa bulur, iyileşir. Rüyada nar suyu içmekse kişinin su gibi akacak, bol kazançlar elde edeceği şeklinde rivayet edilir.

Rüyada nar toplamak, nar ağacı görmek

Kişinin rüyasında nar ağacı görmesi maddi durumu iyi olan birisinden cömert bir yardım alacağı şeklinde yorumlanır. Nar ağacındaki narların olgunlaşmış olması rüya sahibinin maddi açıdan rahatlayacağı, iyi kazançlar elde edeceği, hasta ise hastalığına şifa bulacağına dalalettir. Rüyada görülen nar ağacındaki narlar ham ise, rüya sahibinin maddi açıdan zor günler yaşayacağı veya hasta olacağı şeklinde rivayet edilir.