Rüyada patlıcan görmek

Rüyada patlıcan yemek
Rüyada patlıcan görmek
Rüyada patlıcan görmek tabirciler tarafından iki ayrı şekilde yorumlanır; biri keder ve sıkıntı anlamında, diğeri ise başarı ve akabinde gelecek itibar anlamındadır. Ayrıca mevsiminde rüyada patlıcan görmek yaşanılacak bir üzüntü sonrasında kazanılacak helal paraya, mevsimi dışında görülen patlıcan hoş olmayan bir olayla karşılaşmaya dalalettir.

Rüyada mor patlıcan görülmesi başarı ve terfi anlamına gelir. Rüyada görülen siyah renkli patlıcan ise kişinin toplum içindeki saygınlığını kaybedeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada çürümüş patlıcan görmek rüya sahibinin maddi kayba uğrayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada patlıcan yemek

Rüyada patlıcan yemek yüzünüze gülüp arkanızdan konuşan bir düşmana işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin rüyasında patlıcan yemesi bir takım resmi işler yapacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada patlıcan kızartması yemek ise üzüntülü bir haber alınacağına yorulur. Rüyada görülen patlıcan yemeği, rüya sahibinin rızkına ve refah olacak hayatına dalalettir.

Rüyada patlıcan tarlası görmek

Rüyada patlıcan tarlası görmek kişinin büyük bir işe girişeceği ve başarı kazanacağı anlamına gelir. Ayrıca iş ile ilgili terfi almaya, zararlı bir işten kurtulmaya, rahat ve bolluk içinde yaşamaya dalalettir. Rüyada patlıcan tarlası satın almak ise girişilecek bir işte giderek artan bir büyümeye, yaşanan sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada patlıcan toplamak

Rüyada patlıcan toplamak, kişinin iş hayatında kazancının artması ya da sevdikleriyle birlikte mutlu bir hayat anlamına gelir.

Rüyada patlıcan dolması görmek

Rüyada patlıcan dolması kişinin aile içindeki bir yakını ile kuracağı ortaklığa ya da bir aile ferdinden alınacak bir yardıma işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibi sağlık sorunu yaşıyorsa bu sorunlardan kurtulacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada birine patlıcan dolması vermek ise, hayırlı bir kısmete veya ayrılık yaşanan bir kimseye kavuşmaya dalalet eder.