Rüyada portakal görmek

Rüyada portakal görmek
Rüyada portakal görmek
Rüyada portakal görmek; sağlık, mutluluk ve ferahlık anlamına gelir. Rüyada mevsiminde portakal görmek hayırlı ve bol kazançlı bir iş şeklinde yorumlanır. Ayrıca kişinin özel hayatının mutluluk içinde olacağı şeklinde yorumlandığı gibi, bekar bir kişi ise karşı cinsten ilgi duyacağı, hoşlanacağı bir kişiyle karşılaşacağı şeklinde de tabir edilir.

Rüya sahibinin rüyasında portakal ağacı görmesi kişinin önüne güzel fırsatlar çıkacağı ve karlı yatırımlar yapacağı şeklinde nitelendirilir. Rüyada görülen portakal bahçesi ise kişinin iş hayatında çok kazançlı bir döneme gireceğine dalalet eder. Kişinin rüyasında portakal reçeli yapması, evin eşyalarıyla ilgili değişiklik yapacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada portakal yemek

Rüyada portakal yemek hayırlı ve mutluluk veren olayların gerçekleşeceği, güzel haberlerin alınacağına yorulur. Rüyada yenen portakal olmamış ve kötü bir portakal ise kişinin kötü olaylarla karşılaşacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin üzüntü duyacağı, hoşlanmayacağı olaylara maruz kalacağına işaret eder.

Rüyada portakal suyu sıkmak ya da portakal suyu içme

Rüyada portakal sıkmak kişinin zorlu ve meşakkatli bir işle meşgul olduğu ve hayatını bu şekilde kazandığı ya da böyle bir işe girişeceği şeklinde tabir edilir. Rüyada portakal suyu içmek ise sağlık sorunu varsa iyileşeceğine işaret eder. Kişinin kendisinin portakal suyu sıkıp içmesi ise el becerisine sahip bir işle meşgul olacağı şeklinde yorumlanır. Bir başkasının sıktığı portakal suyunu içmesi ise bir kişiden destek göreceği şeklinde nitelendirilir.

Rüyada portakal soymak

Rüyada portakal soymak kişinin kazancını bir borcu için harcayacağı şeklinde yorumlandığı gibi rüya sahibinin kazancından birikim yapacağı, insanlara yardımcı olarak elinden para çıkaracağı şeklinde yorumlanır. Başka tabircilere göre de rüyada portakal soymak kişinin ihtiyaçlarından fazla harcama yaparak, hesabını bilmeden para harcaması şeklinde nitelendirilir. Rüya sahibinin soyduğu portakalı yemesi ise, kişinin kimseden destek almadan kendi kazancını kendisinin yemesi şeklinde tabir edilir.