Rüyada salatalık görmek

Rüyada salatalık anlamı nedir
Rüyada salatalık görmek
Rüyada salatalık görmek, mevsiminde görülmesi ya da mevsimi olmadığı halde görülmesi şeklinde yorumlanabilir. Mevsiminde rüyada salatalık görülmesi helal kazanılacak mala, işyerinde terfi alınacağına ya da rüya sahibinin borcu varsa borcunu ödeyeceğine işarettir. Mevsimi dışında rüyada salatalık görülmesi ise rüya sahibinin borca gireceğine ya da işyerinde işlerinin bir müddet yolunda gitmeyeceğine dalalettir.

Rüyada kesilmiş salatalık görmek hayırla yorumlanır. Kişinin hastalığı varsa şifa bulacağına, borcu varsa borcunu ödeyeceğine işarettir. Kesilmiş salatalık ikram edilmesi ise ikram eden ve ikramı alan kişi için hayır ve iyiliklere dalalettir. Bir erkeğin salatalık alıp evine götürmesi eşinin hamile kalacağı, eşi hamile olan bir erkek rüyasında salatalık gördüyse çocuğunun kız olacağı şeklinde yorumlanır. Salatalık ayrıca kolay elde edilecek rızkı da temsil eder.

Rüyada salatalık toplamak

Rüyada salatalık toplamak, ardı arkası kesilmeyen parayla yorumlanır. Kişinin hayatının iyiye gideceği, maddi anlamda sıkıntılarından kurtulup rahata kavuşacağı rivayet edilir. Ayrıca rüyada salatalık toplamak hayırlı bir evlilik yapılacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada salatalık doğramak

Rüyada salatalık doğramak, kişinin üzüntü ve kederlerinden kurtulacağı, refah günlere ereceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işyerinde terfi alacağı, makam olarak yükseleceği şeklinde de rivayet edilir. Başka bir yoruma göre de rüyayı gören kadın ise kendi ailesi tarafından bir maldan pay verileceği şeklinde yorumlanır.