Rüyada sarımsak görmek

Rüyada sarımsak görmek
Rüyada sarımsak görmek
Rüyada sarımsak görmek genel olarak; haram veya kötü mal ya da iftira anlamına gelir. Rüya sahibinin etrafında kötü niyetli ve arkasından konuşan kişilerin olduğu, kendisinin bu kişi ya da kişiler tarafından çıkartılan dedikoduya maruz kalacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin bu durum nedeniyle çok zor durumda kalacağı ve sıkıntılı günler yaşayacağı şeklinde tabir edilir.

Bazı tabircilere göre de rüyada sarımsak görmek kişinin maddi anlamda yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağı bir döneme gireceği, eline toplu bir para geçeceği şeklindedir. Bekar bir kadının rüyasında sarımsak görmesi ise yakın zamanda evlilikle sonuçlanacak bir ilişki şeklinde tabir edilir.

Rüyada sarımsak yemek, sarımsak soymak

Rüyada sarımsak yemek hayra yorulmaz. Rüya sahibinin etrafında dışlanacağı bir döneme gireceği şeklinde yorumlanır. Kişinin Allah katında bir günah işlediği ve bu nedenle çevresi tarafından kötü şekilde yargılanacağı şeklinde de tabir edilir.

Rüyada sarımsak almak

Rüya sahibinin rüyasında sarımsak alması hayırla yorumlanır. Kişinin çok istediği bir şeyin gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır. Bazı tabircilere göre de kişinin çok istediği bir şeyi satın alacağına dalalet eder.

Rüyada sarımsak dövmek

Kişinin rüyasında sarımsak dövmesi maddi sıkıntılarından kurtulacağı şeklinde yorumlandığı gibi ayrıca sağlıkla da tabir edilir. Rüya sahibinin dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağı, rahat ve bolluk içinde bir hayat süreceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada sarımsak dikmek

Rüyada sarımsak dikmek kişinin daha önceden planladığı bir takım projelerinin olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin bu planladığı işleri hayata geçirerek beklemediği şekilde kazanç elde edeceği, bu durumun hayatını olumlu yönde değiştireceği şeklinde yorumlanır.