Rüyada terlik görmek

Rüyada terlik almak
Rüyada terlik görmek
Rüyada terlik görmek genel anlamda rüya sahibinin mutlu olacağı, sevindirici bir haber alacağı veya yolculuğa çıkılacağı şeklinde yorumlanır. Kişinin huzurlu ve mutlu olacağı şeklinde rivayet edilir. Bir kısım tabircilere göre ise rüyada terlik görmek birinin itaati altına girmek şeklinde yorumlanır. Bekar birinin rüyasında terlik hediye alması ise evliliğe dalalettir.

Rüyasında kendi ayağında terlik olduğunu gören kimsenin aile içinde hoş olmayan bir olayla karşılaşacağı ve üzüleceği şeklinde yorum yapılır.

Rüyasında ayağında hoş görünen güzel terlikler olduğunu gören kimse için bolluk, bereket ve mutluluğa erme şeklinde yorum yapılırken bir kısım tabircilere göre de, kişinin hafif bir hastalık yaşayacağı ancak hemen atlatacağı rivayet edilir. Rüyasında tek terlik giydiğini gören kimsenin harcamalarına dikkat etmesi gerektiği, kazancının bir süre kıt kanaat olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada ayağına büyük terlik giymekse, kişinin bilgi ve tecrübesinin yeterli olmadığı bir işe girişeceği ve dikkat etmesi gerektiği rivayet edilir.

Rüyada terlik almak

Rüyada terlik satın almaksa kişinin hayatında yanlış bir karar alacağı, dikkatli olması gerektiği konusunda uyarı veren bir rüyadır.

Rüyada misafire terlik vermek

Rüyada kişinin misafire terlik vermesi, aile içinde öncesinde bir sorun yaşandığına ve çözüme kavuşacağına işaret eder. Veyahut yakın birinin yaşadığı bir sıkıntı için rüya sahibinin yardım edeceği, o kişinin sorunlarına çare bulacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada birinin terlik vermesi

Rüya sahibi ile bir yakınının bir iş ortaklığına gireceği şeklinde yorum yapılır. Bu ortaklık sayesinde güzel başarılar elde edilerek bol kazançlı bir iş olacağı rivayet edilir. Veyahut aile içinde bir mutluluk yaşanacağı, bir mal satın alınacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada birinden terlik hediye almak

Rüyada birisinden terlik hediye almak güzel bir haber alınacağı şeklinde yorumlanır. Güzel bir işe girileceği, kazancın iyi olacağı rivayet edilir. Bununla birlikte aile içerisinde yaşanan tatsız bir olayın ya da tartışmanın mutlulukla sonuçlanacağına işaret eder.

Rüyada terlik kaybetmek

Rüya sahibinin rüyasında terliklerini kaybetmesi, daha önce kendi çabalarıyla elde ettiği başarısına gölge düşeceği, bu konuda sıkıntı yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Bu nedenle kişinin mevkisiyle ilgili sarsıntı yaşayacağı rivayet edilir. Rüya sahibinin dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.