Rüyada tespih görmek

Rüyada tesbih görmek
Rüyada tesbih görmek
Rüyada tespih görmek hayırlara vesile edilir. Bilindiği gibi tespih etmek, Allah'ın adını zikretmek anlamına gelir. Bu nedenle rüyada tespih görmek veya tespih çekmek helal kazanç, bol ve bereketli rızık, hayırlı kısmetlerle karşılaşmak, sıkıntılardan kurtulmak anlamına gelir.

Eğer bekar bir kişi rüyasında tespih ettiğini görürse kendine uygun iyi bir eşle tanışacağı müjdelenir. Ayrıca rüyasında tespih ettiğini gören kişinin toplum arasında sevilen, saygı gören bir kişi olduğu şeklinde yorumlanır. Kişi rüyasında Allah'ın adını anarak tespih çekiyorsa hastalığı varsa şifa bulacağı, borcu varsa kapatacağı, sıkıntıları varsa kurtulacağı rivayet edilir.

Rüyada tespih yapmak

Kişinin rüyasında tespih yapması, kişinin alınteri ile çalışarak helal para kazandığı, bereketli kazançlarının olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişi iyi niyetli bir kimse olduğu gibi aynı zamanda etrafındaki kişilerin de iyi niyetli kişiler olduğuna işaret eder. Rüyada tespih dizmek de kişinin karşısına güzel fırsatların çıkacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada tespih kopması

Rüyada tespih kopması ve tespih tanelerinin dağılması, rüya sahibinin sıkıntılı bir döneme gireceği şeklinde yorumlanır. Kişinin kötü bir haber alması neticesinde üzüntü yaşayacağı rivayet olunur. Rüyada tespih yapmanın aksine tespih kopması üzüntü ve sıkıntı şeklinde yorumlanır.

Rüyada tespih hediye etmek

Rüyada tespih hediye etmek kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağına delalettir. Rüya sahibinin güzel dostluklar kazanacağı şeklinde yorumlanır. Ayrıca yardıma muhtaç olan kişilere yardım edilmesi ve karşılığında hayır duası alınacağı şeklinde de yorumlanır. Rüya sahibinin sevineceği, güzel haberler alacağı şeklinde de rivayet edilir.

Rüyada tespih satın almak

Rüyada tespih satın almak kişinin maddi hayatında zor günler yaşayacağı ancak bir müddet sonra refaha ereceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı sıkıntılı dönemler için uyarıcı niteliğinde bir rüya olup uğradığı ya da uğrayacağı zararlar için mücadele etmesi gerektiği mesajını içerir.