Rüyada yorgan görmek

Rüyada yorgan dikmek
Rüyada yorgan görmek
Rüyada yorgan görmek rahatlık, huzur ve mutluluk şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin kazancının ve rızkının artacağı şeklinde yorumlanır. Ayrıca kişinin tüm kötülük ve tehlikelerden uzak olduğuna işaret eder.

Rüyada görülen yorgan bir kadını temsil eder. Bu nedenle bekar bir erkek için hayırlı bir evlilik anlamına gelir. Rüyada yorganla birlikte eğer çarşafta görülüyorsa bu rüya nikah şeklinde yorumlanır. Rüyada yorgan satın almak da hayırlı bir evlilik yapılacağı anlamına gelir. Rüyada yırtık yorgan görmekse kişinin sevdikleriyle ayrılık yaşayacağı şeklinde tabir edilir.

Ayrıca bazı tabirciler tarafından yorgan mutluluk anlamına gelmektedir. Kişinin akıllı adımlar atarak gelecekle ilgili doğru kararlar vereceği ve rahat, huzurlu bir hayat yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada beyaz renkte yorgan ve yatak görülmesi ise kişinin özel hayatındaki mutluluğu temsil eder.

Rüyada yorgan yanması

Rüyada yorgan yanması pek hayırla yorumlanmaz. Kişinin maddi olarak mağdur olacağı bir duruma düşeceği şeklinde tabir edilir. Sıkıntılı günler yaşanacağı, maddi olarak kayıplarla karşılaşılacağı anlamına gelir. Eski bir yorganın yanması ise, rüya sahibinin son kuruşuna kadar her şeyini harcamak zorunda kalacağı ve sıkıntılı günler yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada yorgan diktirmek

Rüyada tek kişilik yorgan diktirdiğini görmek, kişinin tek başına bir işe girişeceği ya da işiyle ilgili tek başına bir karar alacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada çift kişilik yorgan diktirmekse; kişinin evlilikle ilgili aklında biri olduğuna, bu kişiyle beraber bir hayat sürmek için planlar yaptığına işaret eder. Rüyada bebek yorganı diktirmek çocuk sahibi olmak istendiğine ya da bir kişiye hediye götürüleceği anlamına gelir.

Rüyada yorgan dikmek

Rüyasında yorgan dikmek gören kişinin iş hayatında yükseleceği ya da sosyal hayatında faal bir kimse olacağı şeklinde yorum yapılır. Rüya sahibinin hayırlı işler yapacağı, sosyal yardım yapılan bir organizasyonda faal olarak çalışacağı, bu nedenle kendini huzurlu ve mutlu hissedeceği şeklinde tabir edilir.